Bieg Ariański w Łubkach

We czwartek 12.10.2017 r przy Szkole Podstawowej w £ubkach odbył się kolejny bieg dla dzieci i młodzieży szkolnej.W biegach wzięły udział szkoły gminne:SP Miłocin , SP Palikije , SP Maszki oraz SP Łubki.Uczniowie biegali na poszczególnych trasach w kategoriach : 3-4 klasa 5-6 klasa 7 klasa .

Nasi uczniowie z SP Miłocin im Polskich Olimpijczyków pod okiem trenera/ n-la wych.fizycznego p.Eweliny Nowaczek zajęli poszczególne miejsca:

Kat.3-4 klasa-dziewczynki: II miejsce Martyna Joźwik III m.Roksana Trojanowska

Kat.3-4 klasa-chłopcy: I miejsce- Szymon Chołożyński

Kat. 5-6 klasa-dziewczynki: III miejsce Karolina Sobczyk

Kat. 5-6 klasa - chłopcy: II miejsce Jakub Michalski

Kat. 7 klasa: III miejsce Angelika Sulek

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!! I życzymy dalszych sukcesów :)

Dziękujemy organizatorom Stowarzyszeniu u Źródeł Ciemięgi za przygotowanie biegu I zakup nagród oraz poczęstunku a także SP W Łubkach za udostępnienie terenu i gościnność :)