Bieg Niepodległości

W dniu 16 listopada 2018 roku w okolicy naszej szkoły odbyły się międzyklasowe zawody sportowe w biegach terenowych. Tym razem na sportowo uczciliśmy 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Nasi uczniowie, po mimo niesprzyjającej pogody, walczyli o zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych: klasa IV i V na dystansie 800m M/K oraz klasa VI i VII na dystansie 1000m M/K. Nad organizacją biegów i bezpieczeństwem uczniówczuwali nauczyciele naszej szkoły: Pani Martyna Wiącek-Piwońska, Pani Agata Trojanowska-Marzęda, Pan Piotr Świderski i Pan Zbigniew Matraszek.

Gościliśmy również Pana Wójta Gminy Wojciechów dr Artura Markowskiego, który wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary i zapewnił nas o wspieraniu inicjatyw mających na celu szerzenie kultury fizycznej wśród uczniów naszej szkoły.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco :

Klasy IV-V dziewczęta:

1 miejsce - Martyna Józwik

2 miejsce - Blanka Cherubin

3 miejsce - Wiktoria Wijakowska

Klasy IV-V chłopcy:

1 miejsce - Szymon Chołożyński

2 miejsce - Szymon Mikosz

3 miejsce - Szymon Walczak

Klasy VI-VII dziewczęta:

1 miejsce - Karolina Sobczyk

2 miejsce - Wiktoria Michalska

3 miejsce - Dominika Adamczyk

Klasy VI-VII chłopcy:

1 miejsce - Jakub Michalski

2 miejsce - Bartosz Pojenta

3 miejsce - Michał Chudzik

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!