Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Cyrk Luna w naszej szkole!


Dnia 30 października br. po raz kolejny gościł w naszej szkole cyrk „LUNA”. Jak co roku, występ wzbudził duże zainteresowanie zarówno maluchów z oddziałów przedszkolnych i dzieci z klas I-III, jak i „starszaków” z klas IV-VI.

Pierwszą atrakcją, jaka pojawiła się na szkolnej mini-scenie był uroczy niedźwiedź-olbrzym, który powitał publiczność, przybijając przysłowiową „piątkę”. Następnie wystąpił niezastąpiony duet Panów Klaunów, którzy zabawiali wszystkich swoimi żarcikami, wywołując co chwila salwy gromkiego śmiechu. Chętni uczniowie mieli niepowtarzalną okazję spróbować swoich sił w niejednym „wyczynowym numerze”, m.in. sztuczek na trapezie czy kręceniu hula-hop.

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie mogło w nim zabraknąć tresury zwierząt. Tym razem wystąpiła najprawdziwsza i najczarniejsza, choć jeszcze niezbyt wyrośnięta... pantera, która zaprezentowała szereg sztuczek. Jednak największą atrakcją okazał się... wąż. Ten bohater występu pozwalał publiczności głaskać się do woli, a nawet przez pewien czas pełnił rolę cieplutkiego szalika! W końcu dni coraz chłodniejsze...

Występ artystów na pewno spodobał się wszystkim miłośnikom sztuki cyrkowej oraz dobrej zabawy.


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)