Dzień Nauczyciela

Dnia 18 października br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Została ona poprzedzona odprawioną w budynku szkoły Mszą Świętą w intencji wszystkich pracowników oświaty.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Paweł Cegłowski, Angelika Sułek i Nina Górniak. Na początku akademii uczniowie klas 0-VII zaprezentowali się w programie słowno – muzycznym, recytując wiersze i śpiewając piosenki o nauczycielach i dla nauczycieli. Następnie uczniowie klasy VI zaprezentowali scenkę pt. "14 października u babci". Jej bohaterką była babcia – emerytowana nauczycielka, wnuczek i niezwykli goście, czyli dawni uczniowie, którzy nie zapomnieli o swojej wychowawczyni i postanowili odwiedzić ją w Dniu Nauczyciela. Po przedstawieniu słowo do nauczycieli i pracowników szkoły skierowała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia i rozdała nagrody dyrektorskie.
Na zakończenie wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani przez Samorząd Uczniowski "skromnym, ale z serca płynącym" słodkim upominkiem.

Drodzy Nauczyciele!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego

składamy Wam najpiękniejsze życzenia,
sto lat i marzeń spełnienia!