Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest Dzień pluszowego Misia i w tym roku przypada na sobotę. W związku z tym w naszej szkole panie: E. Mańka, D. Misztal - Szyszko i J. Kruk zorganizowały z tej okazji zabawy w piatek, 24 listopada. W tym dniu młodszym dzieciom w szkole towarzyszyły ich ulubione pluszaki.

Dzieci z przedszkola, "0" i klas I-III bawiły się z pluszakami przy piosence pt: "Piosenka o misiu". Spośród przyniesionych maskotek wybraliśmy najmniejszego i nawiększego misia.

Nastepnie dzieci w grupach wyklejały dowolną techniką sylwety misiów. Wszystkie prace zostały zamieszczone na tablicy w holu szkoły. Ten radosny dzień połączyliśmy ze zbiórką nowych

maskotek dla dzieci chorych, przebywających na oddziałach onkologicznych. W związku z tym pojęliśmy współpracę z Fundacją "Mam marzenie".Wszystkim osobom, które zechciały podzielic się z chorymi dziećmi  swoimi pluszakami, serdecznie dziękujemy!