Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym 08.01 2019r.


SUKCESY NASZYCH TENISISTÓW W GMINNYCH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH W TENISA STOŁOWEGO 08.01.2019R.

W dniu 8 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drużynowych zawodach tenisa stołowego na szczeblu gminnym w Szkole Podstawowej w Palikijach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w kategorii wiekowej klasy IV-VI i drużyny dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej klas VII-VIII.

Nasi sportowcy uzyskali następujące wyniki :

Chłopcy kat. klas IV-VI w składzie Michał Chudzik i Patryk Bokiniec – III miejsce

Chłopcy kat. klas VII-VIII w składzie Bartłomiej Rejmak i Wiktor Poleszak – III miejsce

Dziewczyny kat. VII-VIII w składzie Angelika Sułek i Martyna Sułek – II miejsce

Ponadto, drużyna dziewcząt uzyskała awans do etapu na szczeblu powiatowym, które odbędą się 10.01.2019 w Bełżycach.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły i trzymamy kciuki za dziewczyny!

Wielki sukces naszych tenisistek

Kolejny, to jest powiatowy etap zawodów drużynowych w tenisa stołowego, który odbył się w 10.01.2019 w Bełżycach okazał się dla naszej drużyny w składzie Angelika Sułek i Martyna Sułek z klasy VIII bardzo udany. Wywalczyliśmy awans do półfinału województwa!!! To ogromny sukces, gratulujemy ósmoklasistkom z naszej szkoły i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Tekst: Martyna Wiącek-Piwońska


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)