Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym


25 października 2018 roku nasza szkoła uczestniczyła w Indywidualnych Gminnych Zawodach Sportowych w tenisie stołowym, które odbyły się na hali sportowo-widowiskowej w Wojciechowie.

25 października 2018 roku nasza szkoła uczestniczyła w Indywidualnych Gminnych Zawodach Sportowych w tenisie stołowym, które odbyły się na hali sportowo-widowiskowej w Wojciechowie. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klasy VIII : Angelika Sułek, Sylwia Franczak, Karol Cegłowski, Bartłomiej Rejmak i Wiktor Poleszak. Niestety, pomimo zaciętej walki nie udało nam się przejść do kolejnego etapu rywalizacji. Wracamy jednak bogatsi o nowe doświadczenia, znajomości i z szerokim uśmiechem na twarzy 


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)