Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

II Turniej eliminacyjny Szkolnej Ligi Rugby Tag


16.05.2019 roku wzięliśmy udział w II Turnieju eliminacyjnym SLRT, który jak co roku odbył się w Tomaszowicach.

  Naszą szkołę w kategorii klas VI reprezentowali : Bartosz Pojenta, Patryk Bokiniec, Michał Chudzik, Szymon Chołożyński, Dominika Adamczyk, Martyna Kowalska, Martyna Józwik i Roksana Trojanowska.  Po uroczystym rozpoczęciu zaczęła się rywalizacja sportowa.  Rozegraliśmy 4 mecze, podczas każdego  z nich dawaliśmy z siebie wszystko, co zaowocowało 2 miejscem i ostatecznie wywalczyliśmy awans do finału województwa !!! Niewątpliwie to wielki sukces, na który przełożyła się ciężka praca naszych uczniów.  Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w następnym etapie  


Wojewódzki finał Szkolnej Ligi Rugby Tag

21.05.2019 roku zawitaliśmy na stadion klubu Budowlani Lublin, gdzie rozegraliśmy wojewódzki finał SLRT . Pomimo zmiennej pogody udało się rozegrać zawody zgodnie z planem, po 4 przegranych meczach i 5 miejscu w kategorii klas VI musieliśmy uznać wyższość rywali. Wracamy jednak pełni nowych doświadczeń, uśmiechnięci oraz gotowi na nowe wyzwania. Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły !!!

Martyna Wiącek-Piwońska


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)