Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Nasze pomysły na prace plastyczne nawiązujące do tematu Programu i Konkursu “Niesamowity świat higieny jamy ustnej”.


28 maj 2019 r. - Podsumowanie udziału uczniów naszej szkoły z klasy I i II oraz oddziału przedszkolnego w Ogólnopolskim Programie Edukacji Stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanym przez Instytut Blend-a-med, Oral-B oraz Disney Polska.

Na zakończenie programu uczniowie wzięli udział w II edycji konkursu plastycznego. Każda z grup wykonała wspólnie jedną pracę plastyczną nawiązującą do tematyki Programu i Konkursu. Powstały bardzo ciekawe, pomysłowe i interesujące prace. Zachęcają one do dbania o higienę jamy ustnej, podpowiadają, co należy robić, aby mieć zdrowe zęby i nie spowodować ich szybkiej utraty.

Prace zostały wysłane do organizatorów, a my możemy je podziwiać na naszej szkolnej stronie. Czekamy na ocenę .

Tekst Jolanta Gorgol


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)