„NAWET MAŁE SUMY DAJĄ POWODY DO DUMY”

W dniu 31 października 2017r , w którym obchodzony jest Światowy Dzień Oszczędzania uczniowie klasy I zostali włączeni do grona osób oszczędzających w Szkolnej Kasie Oszczędzania w Miłocinie.

Uczniowie zapoznali się z ideą oszczędzania oraz sposobami na efektywne gromadzenie pieniędzy. Każdy z nich otrzymał na pamiątkę żółtą kaszkietówkę i długopis z logo Banku Spółdzielczego w Nałęczowie, gdzie przechowywane są oszczędności uczniów z całej szkoły.

W tym dniu został również podsumowany konkurs plastyczny pt.„ Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka” zorganizowany przez opiekuna SKO, panią Jolantę Gorgol.

Prace uczniów, którzy wzięli w nim udział  zostały zaprezentowane na dolnym korytarzu. Byli to uczniowie klasy I i dwie uczennice z klasy III.

Gratulujemy!