Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

„NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ”


Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie Laureatami ogólnopolskiego konkursu ( II edycji ) „NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ”

Uczniowie z klasy II, I i z oddziału przedszkolnego tzw.”zerówki naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B!

. „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” powstał, aby zaangażować dzieci w zajęcia, podczas których zdobędą niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania zębów oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. Aby dowiedziały się jak ważne jest dbanie o stan zębów już od najmłodszych lat. Uczniowie po zakończeniu zajęć organizowanych w ramach Programu wykonali wspólnie jedną pracę plastyczną nawiązującą do tematyki Programu i Konkursu.

W każdej edycji Konkursu wyłonionych zostaje 150 zwycięskich klas szkół podstawowych.

Jednym z Laureatów Konkursu została klasa I z naszej szkoły, która według Komisji Konkursowej, przygotowała pod opieką swojej wychowawczyni p. J. Gorgol najbardziej oryginalną, kreatywną i najładniejszą pracę plastyczną nawiązujące do tematu Programu i Konkursu “Niesamowity świat higieny jamy ustnej”.

Nagrodą w Konkursie jest zestaw do higieny jamy ustnej składający się z pasty do zębów Oral-B, ręczniczka, kubeczka marki Disney, zapakowanych w kosmetyczkę.

GRATULUJEMY !!!

I ŻYCZYMY ZDROWEGO UŚMIECHUTekst Jolanta GorgolGaleria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)