Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019


3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnie uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019.

3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnie uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystości zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęła się ona Mszą Świętą, po której przemówiła Pani dyrektor Joanna Kaznowska. Szczególnie ciepło powitane zostały dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole. Następnie uczniowie z klasy IV zaprezentowali krótką część artystyczną , przygotowaną wspólnie ze swoją byłą panią wychowawczynią z klas I-III p. J. Gorgol. Uczniowie pożegnali beztroski czas wakacji i wprowadzili wszystkich w okres szkolnej przygody. Po uroczystości ogólnej dzieci spotkały się ze swoimi wychowawcami.


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)