Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Światowy Dzień Oszczędzania


31 października - to Światowy Dzień Oszczędzania, w tym też dniu uczniowie klasy I zostali członkami Szkolnej Kasy Oszczędzania w Miłocinie.

31 października - to Światowy Dzień Oszczędzania, w tym też dniu uczniowie klasy I zostali członkami Szkolnej Kasy Oszczędzania w Miłocinie.

Opiekun SKO p. J. Gorgol zapoznała dzieci z ideą oszczędzania oraz sposobami na efektywne gromadzenie pieniędzy. Na pamiątkę każde z nich otrzymało pojemnik na II śniadanie i długopis z logo Banku Spółdzielczego w Nałęczowie, gdzie przechowywane są oszczędności uczniów z całej szkoły.

Uczniowie klasy I mieli także okazję zaprezentować swoje skarbonki – dotychczasowe miejsce gromadzenia swoich oszczędności.

Także w tym dniu zostały zebrane prace uczniów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym na „Projekt kalendarzyka dla dzieci na 2019 rok”, a temat przewodni brzmiał: „ Projekt plakatu upamiętniającego rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę”. Prace uczniów zostały dostarczone do BS w Nałęczowie. Czekamy na zwycięzców.Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)