Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

VII Festiwal Słowa i Obrazu


Dnia 29 listopada 2017 r. uczennice naszej szkoły: Julita Marzęda i Wiktoria Ciekot wzięły udział w VII Festiwalu Słowa i Obrazu. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez XXIX LO im. Zapory w Lublinie wspólnie z Miejską Biblioteką im. Hieronima Łopacińskiego.

Tegoroczne wydarzenia przebiegały pod hasłem "...cudów pełen świat...". Odbywały się one pod patronatem honorowym: Teresy Misiuk - Lubelskiego Kuratora Oświaty, Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublin, Pawła Pikuli - Starosty Lubelskiego. Julita zaprezentowała fragment utworu „Bracia Lwie Serce” autorstwa Astrid Lindgren, a Wiktoria przedstawiła fragment utworu „Ronja – córka zbójnika” autorstwa Astrid Lindgren. Bardzo się cieszymy, że uczennice znakomicie prezentowały naszą szkołę podczas VII Festiwalu Słowa i Obrazu


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)