Wakacyjne zajęcia opiekuńcze dla dzieci z oddziału przedszkolnego

Informujemy, że w terminie 02- 22 lipca 2018 r. w godzinach 8.00-13.00 zostaną w naszej szkole zorganizowane zajęcia dla dzieci zapisanych do grup przedszkolnych przy naszej szkole.

Informujemy, że  w terminie 02- 22 lipca 2018 r. w godzinach 8.00-13.00 zostaną w naszej szkole zorganizowane

zajęcia dla dzieci zapisanych do grup przedszkolnych przy naszej szkole.

Zapisanie dziecka na zajęcia  grupy przedszkolnej wiąże się z przyjęciem obowiązku pełnienia przez rodzica  dyżuru w ramach pomocy wychowawcy przedszkola ( w przypadku dużej liczby dzieci zgłoszonych na zajęcia). Terminy dyżurów  rodziców  wyznaczone  będą wg listy dzieci zapisanych. Rodzice, którzy nie będą mogli pełnić dyżuru w wyznaczonym dniu, zobowiązani są do znalezienia zastępstwa.

Zajęcia są przeznaczone tylko dla dzieci, które uczęszczają do oddziałów przedszkolnych zorganizowanych przy Szkole Podstawowej w Miłocinie.