Wyjazd do Wojciechowa

Wyjazd do Wojciechowa

W poniedziałek 23 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach plastycznych . Dzieci z klas 4, 5 i 2 dziewczynki z klasy 7 udały się do Wojciechowa, gdzie w Wieży Ariańskiej odbywa się projekt dla uczniów ze szkół gminy Wojciechów pt.”Ze sztalugą”. Najpierw mięliśmy przyjemność zwiedzić „Muzeum Kowalstwa” i „Muzeum Regionalne”, które znajdują się w wieży. Następnie uczestnicy zainspirowani pięknymi widokami, eksponatami oraz legendą o złotej podkowie zabrali się do tworzenia własnych dzieł plastycznych na sztaludze. Zabawa była przednia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy.

Opracowała: Renata Rakuś