Nowa strona już dostępna!

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym

Wyniki konkursu plastycznego


Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego

pod hasłem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dniach 16-20 września br. został ogłoszony przez Urząd Gminy w Wojciechowie gminny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy.” Miał on na celu promowanie ruchu pieszego i rowerowego oraz zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Tematyka konkursu to oczywiście bezpieczne poruszanie się pieszo lub na rowerze. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży szkolnej z całej gminy Wojciechów. Był on prowadzony w trzech grupach wiekowych: klasy 0-III, IV-VI i VII-VIII.

Dzieci i młodzież szkolna z naszej szkoły bardzo licznie wzięła udział w tym konkursie. Zostało wykonanych 31 pięknych, ciekawych i kreatywnych prac plastycznych. Najliczniejszą grupą wiekową była I grupa - 24 prace, II grupa - 5 prac i III grupa - 2 prace.

Czteroosobowa komisja powołana przez Wójta Gminy Wojciechów wyłoniła zwycięzców. Wśród nich znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły. I tak:

III miejsce w grupie wiekowej klas 0-III zajął

Tymon Chołożyński, uczeń kl. II

II miejsce w grupie wiekowej klas IV-VI zajęła

Wiktoria Wijakowska, uczennica kl. V

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Jolanta Gorgol


Galeria zdjęć


made with ❤ in Lublin, Poland by webx.pl (mm)